O nas

 

ARS DENTAL to rodzinna firma działającą na polskim rynku już od 1996 roku. Od 15 lat jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy DISCUS DENTAL Inc. (obecnie Philips), światowego lidera w dziedzinie produkcji preparatów i profesjonalnych systemów do wybielania zębów. Od początku powstania zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne. Wraz z upływem czasu oraz rozwojem naszej organizacji nasza firma nawiązała współpracę z innymi firmami działającymi na rynku stomatologicznym. Na dzień dzisiejszy jesteśmy przedstawicielem w Polsce następujących producentów:

 

 

   - termoformowalne szyny nagryzowe
   - lasery diodowy dla stomatologów
     - produkty do profesjonalnego wybielania zębów
     - pierścienie dociskowe i formówki sekcyjne
     - preparty endodontyczne
     - aparaty ortodontyczne do leczenia chrapania
     - produkty do profesjonalnego wybielania zębów
     - szczoteczki soniczne Philips Sonicare
   - szczoteczki ultradźwiękowe MEGASONEX
     - naturalne produkty do higieny implantów

 

  

Nasza działalność koncentruje się na sprzedaży, dystrybucji oraz promocji produktów oferowanych przez reprezentowanych przez nas producentów.

 

 

Od grudnia 2010 roku ARS DENTAL nawiązaliśmy bliską współpracę z miesięcznikiem "Magazyn Stomatologiczny", największym wydawcą prasy w Polsce o tematyce stomatologicznej. Wynikiem tej współpracy jest centrum szkoleniowe Dental Day – miejsce, w którym w komfortowych warunkach poprzez cykl specjalistycznych szkoleń i wykładów będzie można poszerzyć swoją wiedzę z każdej dziedziny stomatologii. Nasze centrum szkoleniowe zaledwie po roku działania stało się jednym z największych ośrodków edukacyjnych dla lekarzy dentystów w naszym kraju,
 
W ramach centrum Dental Day od początku marca 2011 rozpoczyna również swoje życie centrum środowiska stomatologicznego Dental Cafe. Dental Cafe to cykl nieformalnych spotkań, gdzie w miłej i luźnej atmosferze, przy dobrej kawie i domowych ciasteczkach, każdy dentysta będzie miał okazję porozmawiać, posłuchać oraz wymienić się spostrzeżeniami na wiele temat (nie tylko stomatologiczny) z nami oraz innymi lekarzami.

 

 Nasz zespół:

Anna Karpińska


Prezes / President


telefon / mobile: +48 601-272-364


e-mail: ania@arsdental.pl
 
 

 

 

Michał Karpiński


Manager ds. sprzedaży i marketingu / Sales and marketing manager

telefon / mobile: +48 693-616-999


e-mail: michal@arsdental.pl

 

 

 

Adrian Radziszewski

 

Specjalista ds. obsługi klienta / Customers service specialist


telefon: +48 22 617-81-05

e-mail: adrian@arsdental.pl
 

 

 

Wojciech Chaciński

 

Specjalista ds. higieny / Dental hygiene specialist


telefon / mobile: +48 690-611-337

e-mail: wojciech@arsdental.pl

 

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,